Co je AirBrush?

Především je to zábava:

  • pro děti na dětských oslavách,
  • pro svatebčany a novomanželé na svatbách,
  • pro firmy na firemních akcích,
  • pro závodníky na závodech,
  • pro návštěvníky přehlídek,
  • pro účastníky libovolné akce.

Párty-AirBrush nebo-li dočasné tetováním tekutou hennou výdrží cca 3-6 umytí (dle míry pocení kůže a otěru). Originální motivy, které zanechají návštěvníkům každé akce příjemné vzpomínky ještě několik dní poté. Motivy vyrábíme "na míru" tématu Vaší párty. 

Chcete vlastní iniciály, datum vaší svatby, máte rádi animované postavičky nebo drsné motorkářské lebky? Fantazii se meze nekladou! Chceme, aby tetování mělo svou duši a aby přirozeně doplnilo zábavu na Vaší párty. Nabídněte svým hostům nevšední zážitek, který prohloubí vzpomínku na Vaší super párty ještě několik dní poté a dopřejte jim Párty-AirBrush tetování.


Kam nás můžete objednat?

Kamkoli, kde chcete rozvířit zábavu a udělat pro své hosty něco originálního a nevšedního. Vše potřebné bereme s sebou a o zábavu je postaráno.

Svatby

Buďte originální a nabídněte svým svatebčanům něco nového a neotřelého! Tetování svatebčanů můžete využít například jako zábavu během focení novomanželů, pro rozdělení týmů nevěsty a ženicha nebo pro naladění do tématu Vaší svatby. Příjemně tak zkrátíte svým přátelům dobu čekání, než novomanželé opět dorazí mezi hosty.

Pro firmy

Na firemní párty s vlastním logem na ruce? Odlehčete atmosféru a nechte své zaměstnance si užít jedinečný firemní den. Vytetovat jim můžeme třeba i Vaše firemní logo.

Dětské párty

Každé dítě má rádo obrázky a chce se přiblížit dospělým. Dopřejte svým dětem dočasné tetování! Kdo by nechtěl být potetovaný svým oblíbeným animovaným hrdinou nebo zvířetem? Na oslavu se bude vzpomínat ještě několik dní poté :)

Akce

Na tematickou párty nebo jen třeba na oživení diskotéky či festivalu? Jsme tu pro Vás! nechte svým hostům popustit fantazii ať vzpomínají na skvělý zážitek z Vaší akce ještě několik dní. Bude to jist fungovat jako skvělá "chodící" reklama.

            Objednejte si termín ještě dnes!

Ceník párty AirBrush

Cenové nabídky připravujeme dle požadavků zákazníka. Pro představu níže uvádíme příklad nejžádanějšího balíčku.

V každé službě máte na výběr ze 3 balíčků univerzálních motivů (dětské motivy, párty motivy, svatební motivy). Za hodinu práce stihne tatér otetovat 25 - 40 lidí (dle složitosti motivů). Doprava na akci je v ceně v Praze a do 20 km od Prahy, mimo Prahu účtujeme 7 kč za km. Jako vlastní motivy můžete zvolit například datum Vaší svatby, Vaše iniciály, motto atd.

1. služba

1 tatér na 1,5 hodiny, 15 univerzálních motivů (na výběr ze 3 balíčků)

3 500 Kč

2. služba

1 tatér na 2,5 hodiny, 20 univerzálních motivů (na výběr ze 3 balíčků) a 2 vlastní motivy

4 900 Kč

3. služba

1 tatér na 3 hodiny, 20 univerzálních motivů (na výběr ze 3 balíčků), balíček univerzálních dětských motivů, 3 vlastní motivy

7 500 Kč

4. služba

2 tatéři na 3,5 - 4 hodiny, 40 univerzálních motivů (na výběr ze 3 balíčků) , balíček univerzálních dětských motivů, balíček univerzálních párty motivů a 5 vlastních motivů

15 000 Kč

Reference

Jak byli s našimi službami spokojeni naši zákazníci.

Eva Nosková

manželka

„Vždycky jsem chtěla obrázek, který by nás (teď už) s manželem spojoval. Nicméně na tetování trvalého charakteru moc nejsme, proto když jsem se dozvěděla o možnosti AirBrush, tak jsem neváhala s objednávkou. Děkuji za splněný sen a skvělé dokreslení našeho výjimečného dne.“

Firma s.r.o.

účastníci

„Jsme veselá parta lidí, která ráda zkouší nové věci. Párty AirBrush s Jirkou byla fakt sranda a můžeme jen doporučit všem, co se chtějí netradičně pobavit.“

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. 

Objednání služeb je závazné